Gündem Kaymakam ve Başkandan Esnaf Ziyareti

Kaymakam ve Başkandan Esnaf Ziyareti

1 yıl önce     Gündem 0
Kaymakam ve Başkandan Esnaf Ziyareti

Kaymakamımız Sayın Abdullah Arslantürk, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı, İlçe Jandarma Komutan vekili Başçavuş Muharrem Tekin, İlçe Emniyet Amiri vekili Komiser Mehmet Çelik, Ulucami Mahalle Muhtarı İsmail Topuz ve Yusufbey Mahalle Muhtarı Hüseyin Çelikkan ile birlikte esnafları ziyaret edip Mevlid Kandillerini kutladılar.

Geçtiğimiz günlerde İlçede göreve başlayan kaymakamız Sayın Abdullah Arslantürk ve Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı esnaf ziyaretlerinde başladı.

Ankara Caddesindeki esnafları ziyaret eden Kaymakamız Sayın Arslantürk,’’ Ömrünüz hayırlı ve uzun olsun, eviniz huzurla dolsun, işleriniz bereketli olsun, Kandiliniz Mübarek olsun” Dedi.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı’da,’’ Bu anlamlı gecenin barış, huzur ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Tüm milletimizin ve İslam âleminin Mevlid Kandili'ni en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize ve tüm insanlık âlemine sağlık ve esenlikler getirmesi temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

 

 

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!