Gündem Kaymakam Arslantürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kaymakam Arslantürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

1 yıl önce     Gündem 0
Kaymakam Arslantürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başkan İbrahim Pilavcı ve Meclis Üyelerimizden Kaymakam  Abdullah Arslantürk’e “hayırlı olsun” ziyareti

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı ve Belediye Meclis Üyelerimiz Taraklı Kaymakamlığına atanan Sayın Abdullah Arslantürk’ü ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
Taraklı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve planlanan projeler hakkında bilgiler de paylaşan Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı yaptığı konuşmada,’’ Kaymakamımıza huzurlarınızda 2 kez teşekkür etmek istiyorum. 1’inci teşekkürüm kursu 1’inci tamamlayarak İlçemizi tercih ettiği için, 2’inci teşekkürüm ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın huzurlarında ilçemizin ismini yeniden geçirdiği için diyen Başkanımız, İnşallah kaymakamlık ile el ele vererek Taraklı için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden kaymakamız Sayın Abdullah Arslantürk ise,’’ Taraklı, insanıyla, havasıyla ve sakinliğiyle muhteşem Bir ilçe olduğunu kısa sürede anladım. Göreve başlayalı Bir hafta oldu gerçekten doğru tercih yaptığımı Bir kez daha söyleyebilirim diyen Kaymakam Arslantürk, Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Muhtarlarımızla Taraklı’da güzel işler yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın ‘’dedi.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!